روز 30 دیماه 1398 از راه رسید و این روز مصادف بود با تولد سه سالگی کیان و کیانا ( دوقولوها ) .

کیان و کیانا به همراه داداش کوچولو ( کیهان ) اومده بودن خونه باباجان و مامانی و شب رو خونه باباجان جشن تولد گرفتن . عمه ها و عمو ها هم بودن . مامانِ دوقولوها شب قبل با عمه اکرم هماهنگ کرده بود واسه کیک جشن تولد و کیک جشن تولد رو عمه اکرم درست کرده بود به همراه ژله های خوشمزه . البته خامه ها رو رفته از قنادی خریده .

*

 

این هم کیک جشن تولد دوقولوها . چقدر قشنگ شده 

 

اینجا خونه باباجان هست و اینجوری دکوراسیون جشن تولد رو درست کردن . مامانی کرسی خونشون رو بعنوان میز گذاشته و روی آن پارچه سفید پهن کرده . پارچه سفید که مامانی پهن کرده یک پارچه معمولی نیست . این یک پرده هست که مامانی با هنر خودش در سالهای خیلی دور که جوون بوده درست کرده . سال 1355 یعنی 43 سال پیش .

روی پرده چه شعری قشنگی طراحی کرده مامانی . انشالله خدا مامانی و باباجان رو 1000 سال برامون نگه داره 

 

این هم عکسهای کیان و کیانا در شب تولد سه سالگی شون

*

 

این هم عکس یادگاری دوقولوها با ابوالفضل 

 

کیهان کوچولو ( داداش کوچولوی دوقولوها ) تا لحظات آخر مراسم جشن تولد خوابیده بود و حالا بیدار شده بابا جان بغلش کرد تا در کنار کیان و کیانا و ابوالفضل عکس یادگاری بگیره 

 

این هم کادویی که از طرف بابا جان و مامانی به دوقولوها داده شد . 50 هزارتومان از طرف باباجان و 50 هزار تومان از طرف مامانی . 

بابا و مامانِ دوقولوها هم برای بچه هاشون اسباب بازی خریده بودن .

 

انشالله به خیر و خوشی باشی . 

 

 

 

تولد سه سالگی کیان و کیانا

گل غلتانی کیهان کوچولو در اولین بهار زندگی

عکسهای کیهان کوچولو در روز هفتم

  ,تولد ,مامانی ,دوقولوها ,جشن ,رو ,جشن تولد ,کیان و ,و کیانا ,  این ,این هم

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت پیمانکاری و تامین نیروی انسانی سام آذر جوان tamirkar118 chingo آموزش ترکی آذربایجانی فروش انواع املاک در منطقه 2 و 5 تهران فرزاد هاشمی مهندس کوچک مرجع خرید و فروش آپارتمان در اندیشه زد وان موزیک - دانلود آهنگ جدید a weblog